hindi2

Yılbaşını evde geçirmek isteyenler için ünlü restoranlar ve hoteller siparişle yılbaşı hindisi hazırlıyor. Mutfağa girmek istemeyenler için işte cazip seçenekler…

Mövenpick Hotel İstanbul

Mövenpick otelin İtalyan Başaşçısı Giovanni Terracciano tarafından hazırlanan geleneksel yılbaşı hindisine iç pilav, kestane, patates, Brüksel lahanası, havuç, kereviz püresi, ‘gravy’ ve yaban mersini sos eşlik ediyor. Hindinizi iki gün öncesinden sipariş vererek yılbaşını sevdiklerinizle evinizde keyifli geçirebilirsiniz. 5 – 5.5 kg KDV dahil 290 lira, 7 – 7.5 kg KDV dahil 370 lira.
Tel: 0212 319 29 29

Kiva
Geleneksel Anadolu mutfağının zengin lezzet yelpazesine sahip Kiva, yılbaşı sofralarının vazgeçilmezi hindi keyfinin, evlerde de yaşanmasına imkan tanıyor. Şef Deniz Şahin’in özel reçetesiyle hazırlanan fırında hindi, portakallı sos ile pişiriliyor, ciğerli ve kestaneli iç pilav ile zenginleştiriliyor. Yılbaşı akşamını evlerinde geçirmek isteyenler için lezzetli ve pratik bir seçenek. Kilosu KDV dahil 85 lira.
Tel: 0212 296 20 08

Develi
Develi, yılbaşı gecesinin vazgeçilmez lezzetlerinden olan hindiyi taze otlarla hazırlanmış karışımı ve iç pilavı eşliğinde hazırlanan özel sunumuyla birlikte yılbaşı sofralarına taşıyor. Ayrıca hindiyi tamamlayıcı lezzetler olan güveçte humus, patlıcan salatası, çiğ köfte, muhammara gibi mezelerde evinizdeki yılbaşı sofranızı şölen haline getirecek.
Tel: 0212 514 83 83

Divan
İstanbul’da yaşayanlar yılbaşı hindi siparişlerini Divan İstanbul’dan, Divan İstanbul City’den ve Divan İstanbul Asia’dan verebilecek. Divan İstanbul’da bütün hindi fiyatı 410 lira, yarım hindi 260 lira, porsiyon hindi fiyatı ise 45 liradan satışa sunuluyor.
Tel: 0212 337 49 00

Delimonti
Delimonti, yılbaşı sofralarının vazgeçilmezlerinden hindi için 28 Aralık akşamına kadar ön ödemeli sipariş verme imkanı sunuyor. Delimonti, yılbaşı akşamını evlerinde geçirmek isteyenlerin sofralarını, ciğerli ve kestaneli iç pilav ile zenginleştirilmiş hindi ile süslüyor. Sipariş doğrultusunda hazırlanan hindiler, eve teslim edilebildiği gibi, Delimonti’den de alınabiliyor.
Tel: 0212 296 29 29

 

Kasaba.works Digital Agency