yazarolmayaadimadim

Mürsel Çavuş tarafından hazırlanan ve Yitikülke Yayınları’ndan çıkan Yaratıcı Yazarlık Defteri’ni Yitikülke sitesinden alanlar kargo ücreti ödemiyor. Toplu alımlarda ise yüzde 10 indirim var.

Yazmak disiplin işidir, ancak düzenli ve çok yazarak iyi yazar olabilirsiniz. Yaratıcı Yazarlık Defteri, sorularıyla sizi her geçen gün daha iyi bir yazara dönüştürmek için hazırlandı.

Bu defter hayal gücünüzü ve yazma becerilerini geliştirirken, yönlendirmeleriyle içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarıyor. Neyi yazmaya daha yetenekli olduğunuzu anlayacak, kendinizi, olayları ve anlatmak istediklerinizi nasıl anlatacağınızı kavrarken aynı zamanda çok eğleneceksiniz.

Defteri nasıl kullanmalısınız?
Her gün egzersizlerden bir tanesini seçin. Burada en önemli şey gününün belli bir saatini yazmaya ayırmanız ve yılmadan yazmaya devam etmeniz. Metinleri yazarken kendinizi gözlemlerseniz hangi alanlarda kendinizi geliştirmeniz gerektiğini anlayacak ve bu konuyla ilgili daha çok egzersiz yaparak daha iyi bir yazara dönüşeceksiniz.

Yaratıcı Yazarlık Defteri’ni kargo ücreti ödemeden Yitikülke sitesinden alabilirsiniz. Kitabın İngilizcesi Amerika dahil 11 ülkede 9 dolara satışa sunuluyor. 10 kitap ve üzeri toplu alımlarda ise ekstra yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Kasaba.works Digital Agency