creative

Mürsel Çavuş tarafından hazırlanan ve Amazon.com’da satışa çıkan Creative Writing Notebook, Take a step closer to becoming a writer each day (Yaratıcı Yazarlık Defteri) şimdi indirimde!

ABD Amazon.com ve 11 ülkede yayınlanan Creative Writing Notebook, Take a step closer to becoming a writer each day yayınlanmasının birinci yılına kampanya ile girdi. Kitap şu an 9 Dolar’dan satışa sunuluyor.

Creative Writing Notebook, içerisindeki sorularla sizi her geçen gün daha iyi bir yazara dönüştürmek için tasarlandı. Bu defter hayal gücünüzü ve yazma becerilerini geliştirirken, yönlendirmelerle içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarıyor. Bu defterle neyi yazmaya daha yetenekli olduğunuzu anlayacak, kendinizi, olayları ve anlatmak istediklerinizi nasıl anlatacağınızı kavrayacak, aynı zamanda da çok eğleneceksiniz.

22 yıldır yüzlerce kitaba editörlük yapan ve kitap yazmak üzerine eğitim seminerleri veren Mürsel Çavuş, “Öğrenme yüzde 10 formal, yüzde 20 öğretmen-öğrenci ilişkisi ile yüzde 70 oranında ise deneyimle mümkün. Yaratıcı Yazarlık kursları veya yazmayı öğreten kitaplar teorik bilgiler içeriyor. Bu bilgiler pratikle desteklenmeli. Bu defter her gün pratik yapmanızı sağlıyor. Her sorunun işlevi farklı… Bazı sorular diyalog yazmayı, bazıları mekanı tasvirini, bazıları duyguları anlatabilmeyi bazıları hayal gücünü geliştirmeyi amaçlıyor. Hangi türde yazmayı seveceğinizi keşfetmek için değişik egzersizler de mevcut. Defteri tamamladığınızda kendinize ilgili yeni birçok şey öğrenecek ve ne kadar geliştiğinizin siz de farkına varacaksınız.”

Kasaba.works Digital Agency