bakım ng sapanca

Türkiye binlerce yıllık hamam geleneği ile dünyada öne çıkışını şimdi lüks otellerdeki SPA deneyimleriyle taçlandırıyor. Misafir oylarıyla seçilen dünyanın en lüks, en iyi SPA ödüllerini alan oteller, sudan gelen sağlığı konfor ve hijyenle harmanlayarak sunuyor.


Yaşaroğlu Limousine & Luxury Services’in Elegance dergisinde yayınlanmıştır.

SPA Latince ‘Salus Per Aquam’ yani ‘sudan gelen sağlık’ demek. Kendinizi sıcak sulara bırakıp buhar banyolarıyla, usta ellerden alacağınız aromaterapik masajlarla rahatlayabileceğiniz ve cilt bakımları ile güzelliğinizi yeniden keşfedebileceğiniz bir kaç saatlik SPA deneyimi bile tüm stresinizi atarak yenilenmenizi sağlayacak.  
Türkiye’de de pek çok otel binlerce yıl öncesinden gelen hamam geleneğini dünya standartlarında SPA hizmetiyle birleştirerek konuklarına rahatlatıcı ve keyif dolu deneyimler sunuyor. Dünyanın lüks otellerinin hizmet kalitesindeki mükemmellikleri açısından değerlendirildiği, alanındaki önemli uluslararası organizasyonlardan biri olan World Luxury Hotel Awards kapsamında da Türkiye otelleri her yıl ödülleri topluyor. İşte hamam, sauna, masajlar, buhar odaları, şok duşlar, cilt bakımları, termal havuzlar ve değişik terapiler sunan bu ödüllü otellerden sizin için seçtiklerimiz…

ccr-hotels 1

NG Sapanca Wellness  – Aliva SPA
Burası, doğanın sunduğu güzelliklere, insan eliyle yaratılabilecek en kaliteli dokunuşları ekleyen, sıradışı bir mekan… NG Sapanca, binlerce ağacın yükseldiği bir ormanın kalbinde yer alıyor.  The World Luxury Hotel Awards “En Lüks Spa 2015” ödülü sahibi NG Sapanca Alive SPA merkezi aynı zamanda dünya çapında European SPA Association tarafından verilmekte olan Europe Spa Wellness sertifikasına da sahip. Sadece terapi değil ‘iyi yaşam’ şifresini paylaşırken konukların kişisel uygulamalarla tamamen dinlenmiş ve yenilenmiş olarak ayrılmalarını ilke edinen Aliva SPA Türk ve Fin hamamları, sauna ve terapi odalarının yanı sıra çok çeşitli masaj ve bakım paketleri sunuyor.
www.nghotels.com.tr

Cappadocia Cave Resort-Leea Spa
Sihirli Kapadokya’nın zirvesinde, nefes kesen görüntüsü ile görülmeye değer kaya evler arasında yer alan Cappadocia Cave Resort rustik bir zerafete sahip. Otelin 2013 yılında Uluslararası Kalite Yıldızları yarışmasında ‘En iyi SPAoteli’ ödülünü alan Leea Spa’sı aynı zamanda 2015 The World Luxury Hotel Awards ülke kategorisinde ‘en lüks wellness SPA’ seçildi. En önemli özelliği dünyanın ilk kayadan oyma SPA’sı olması. Mağaraların doğal ortamında hizmet veren Leea Spa’da çeşitli masaj ve bakım kürlerinin yanı sıra saman odası gibi değişik hizmetleri de bulabilirsiniz. Hamamlar, sauna, kür ve bakım odaları bulunan SPA’da profesyonellik ve hijyen ön planda…

www.ccr-hotels.com

cp bursa

Crowne Plaza Bursa-Nymphaea Thermal Spa
Crowne Plaza şifalı sularıyla ünlü Bursa’nın en büyük SPA merkezi. The World Luxury Hotel Awards ülke kategorisinde ‘En lüks otel SPA’sı’ seçilen Nymphaea Thermal SPA’nın havuz suyu el değmeden direk olarak kaynağından geliyor. Pek çok hastalığa iyi gelen termal havuzun yanı sıra sauna, hamam, masaj ve bakım paketleri de sunuluyor. Nymphaea Thermal SPA 2014 yılında Avrupa kıtası, 2015’te de ülke kategorisinde yılın ‘En Lüks Otel SPA’sı’ seçildi. İsmini Bursa’da otelin bulunduğu semtten alan SPA sağlık ve güzellik paketleriyle olduğu kadar termal havuzları ile de öne çıkıyor.
www.cpbursa.com

Bir cevap yazın

Kasaba.works Digital Agency