33930925 – classy christamas gifts box presents on brown paper

Yeni yıl her zaman yeni planların yıldır. Eh, 2019’a da sayılı günler kaldı. Sevdiklerinize yeni yılda okuma motivasyonu kazandırmak için birkaç hediye önerimiz var. Onları bu sene daha çok okuyup yazmaya teşvik edin.

Ona yazar olma fırsatı verin
Yazmak, kelimelerle arasını sıkı tutmak isteyenler için pratik yapma fırsatı olan bu defter, yeni yılda sizin için keyifli bir yazarlık yolculuğunun başlangıcı olacak. Üç ay boyunca her gün farklı bir alıştırma yaparak, zihninizin ve hayal gücünüzün sınırlarını genişletebilirsiniz.

Yitik Ülke’den kaçırılmayacak kitap setleri
Edebiyatın dünyayı değiştireceğine inanan Yitik Ülke’de, edebiyata herkesin ulaşabilmesi için hazırlanmış, çok uygun fiyatlarda kitap setleri bulabilirsiniz. Roman, şiir, öykü, kişisel gelişim ve çocuk kitapları türlerinde hazırlanmış setlerden birini sevdiklerinize ya da kendinize hediye edebilirsiniz.

Kitap kılıfı
Hatırlar mısınız? Elif Şafak’ın Aşk kitabı pembe kapaklıydı ve erkekler bu renkte bir kitabı okumak istemediği için kapağın gri renkli versiyonu da basılmıştı. Herkesin okuma zevki farklı olabilir. Bunu belki de kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Öyleyse Kitap kılıfları imdadınıza yetişebilir. Bu kılıflar hem sizi saklambaçtan kurtaracak hem de kitaplarınızın uzun bir süre yeni gibi kalmasını sağlayacak.

Bir kitapla birçok kalp kazanmak
Koruncuk Vakfı Başkanı Figen Ertekin Özbek’in bir hukuk insanı olarak yaşadığı deneyimleri anlattığı kitabı Terazinin Kefesi yakın Türkiye tarihinden izler taşıyor. Tüm geliri Koruncuk Vakfı’na bağışlanacak olan bu kitabı aldığınızda, sevdiklerinize değerli bir kitabı hediye etmenin yanı sıra korunmaya muhtaç çocukların da yüzünü güldürmüş olacaksınız.

Okuma gözlüğü
Kitap kurdu arkadaşlarınıza, gece okumalarında oldukça işlerine yarayacak olan led ışıklı gözlüklerden hediye edebilirsiniz.

Müziksiz olmaz
Kitaplarımızı aldık, gözlüğümüzü de taktık. Şimdi sıra, sevdiklerinizin okuma ritüelini, daha da keyifli hale getirmek için gereken müziklerde. The Dark Side of Bach albümü, okurken klasik müzik dinlemekten vazgeçemeyenler için harika Johann Sebastian Bach seçkileri taşıyor.

Kasaba.works Digital Agency