O’learys2

Restoranları her yıl 3 milyonu aşkın insan tarafından ziyaret edilen İsveç‘li spor restoran zinciri O’Learys Levent Özdilek Park AVM’nin terasında!

İstanbul Life Dergisi’nde yayınlanmıştır. Telif hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’ye aittir.

İsveç, Norveç, Danimarka, Almanya, İspanya ve Singapur’dan sonra İstanbul’da da hizmete giren O’Learys’in ikinci şubesi Levent Özdilek Park AVM’deki mekan 600 kişilik kapasiteye sahip. Restoranın hikayesi çok ilginç; Amerika’da çalıştığı restoranda yiyeceklerin, içeceklerin ve sporun uyumundan etkilenen Jonas Reinholdsson ülkesi İsveç’te, Boston’da tanıştığı kız arkadaşı Anne O’Learys ile birlikte O’Learys’i kurmuş. O’Learys’de, deneyimli şefler tarafından hazırlanan yemekleri yemeden önce veya sonrasında aileniz ve sevdiklerinizle bilardo masaları, ayak bilardosu sahası, araba yarışı simülatörleri, langırtlar, masa tenisi ve mini golf sahası keyifli zaman geçirebileceksiniz. Mekan içerisinde 50 adet ekran ve 3 adet dev perdeden futbol, basketbol, voleybol, tenis gibi spor dallarının maçlarını, içeceklerinizi yudumlarken izleyebiliyorsunuz. Mekanda oturduğunuz her yerden ekranı takip edebiliyorsunuz.

Ne yenir?
Menüde hamburger ön planda. Boston Celtic BBQ Çizburger, Bacon and Blues Burger ve efsanevi buz hokeyi oyuncusu Bobby Orr’a adanmış Bobby Orrs Bacon Burger mekanın klasikleri. Mekanda tabii ki pizza, makarna, salata, kanat, steack, fish and chips gibi tatları da bulmak mümkün. Yemeğin yanında hem alkollü hem alkolsüz içecek alabiliyorsunuz.

Hangi saatler arası açık?
Her gün 10.00 – 01.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Özdilek Park AVM Büyükdere Cad. No: 181 Şişli
Tel: 0212 280 00 11

Kasaba.works Digital Agency