Palivor Çiftliği Mağazası

Bebek’teki Palivor Çiftliği Mağazası hiç dikkatinizi çekti mi? Hani şu hızlı atıştırmalıklar sunan gurme şarküteri… Mağazadaki ürünleri sevenler çiftlikte de zaman geçirebiliyor.

Palivor Çiftliği, Kırklareli’nin Demirköy ilçesinde, Istranca ormanlarının içerisinde 300 yıl önce kurulmuş. Bölgede bulunan birçok eski çiftliğin en büyüğü. Sahiplerinin amacı Kırklareli ve Trakya’nın gastronomik çeşitliliğini İstanbul’da sunabilmek. Bebek’teki mağazalarında Pazartesi-Cumartesi günleri her gün 08.00-24.00, Pazar günleri 08.00-15.00 saatleri arasında açık ve çiftlikteki soğuk et ve süt şarküteri ürünlerini, unlu mamullerini, sıcak tost ve hot dogları, ürünlerimizle yapılmış günlük sandviçleri, özel blend kahveleri, organik çayları, lezzetli tatlıları bulabiliyorsunuz. Hatta paket servis ile evinize, işyerlerinize gönderilmesini sağlayabiliyorsunuz.
Palivor’un sahipleri Emre ve Kerem Oral kardeşler bununla da yetinmemiş. Çiftlikte zaman geçirmek isteyenlere de kapılarını açmışlar. Günü birlik ziyarette bulunanlar çiftlikte çay ve kahve servisi ile karşılanıyor. İsteyenler, çiftliğin atlı arabası ile kısa bir tur yapıyor, orman yolları geziliyor, temiz havada acıkanlara Palivor’un sucuk ekmek ve ayranı ikram ediliyor.  Ziyaretçiler buradaki Çiftlik mağazasından alış veriş de yapabiliyor.
Palivor Çiftliği’ndeki bağ evinde kalmak isteyenler ise Palivor’un, diğer ürünlerinden yapılan bir çok lezzeti tadabiliyor. Önceden alınan rezervasyona göre, hazırlanan menüler konakladığınız evde pişirilerek servis ediliyor. Öte yandan a la carte olarak, Palivor Çiftliği’nin aşçısı size arzu ettiğiniz brunch party veya lunch/dinner party hazırlayabiliyor. Bağ evinin bir gecelik kiralama bedeli 1000 lira.

Bir cevap yazın

Kasaba.works Digital Agency